Współpraca

Współpraca

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich odbiorców, zarówno detalistów, hurtowników jak i przetwórców.

Dzięki chłodzonym magazynom w których panują idealne warunki przechowywania warzyw, zapewniamy dostawy produktów praktycznie przez cały rok, już od wczesnych zbiorów w lipcu.

Duża powierzchnia uprawy w gospodarstwach naszych członków, jednolita, nowoczesna technologia, znakomite wyposażenie gospodarstw i naszego zakładu, wreszcie ogromna wiedza i doświadczenie, pozwalają nam oferować duże, jednolite partie towarów zawsze wysokiej jakości.

Nasze produkty myjemy i polerujemy, kalibrujemy i sortujemy, pakujemy i paletyzujemy na w pełni zautomatyzowanej linii produkcyjnej. Zapewnia to jednakową jakość towaru w każdym opakowaniu i każdej partii.

Spełniamy każde wszelkie oczekiwanie Klienta co do rodzaju opakowania i jego wielkości. Pakujemy także w opakowania odbiorcy. Możemy stosować każdy rodzaj etykiety, w dowolnym języku. Dysponując wydajną linią produkcyjną, możemy przygotować dobowo kilka transportów naszych produktów warzyw. Realizujemy również zamówienia „od ręki”.

Nasze dostawy są zawsze świeże.

Cenimy Klientów stałych, współpracujących z nami systematycznie i corocznie. Chętnie zawieramy umowy i kontrakty, nie boimy się gwarantować cen dla dłuższych okresów współpracy i większych partii towarów.