O nas

Witamy w gospodarstwach Łukasza i Stanisława Dzidów.

Rolnictwo to dla nas tradycja rodzinna.

Nasz dzisiejszy sukces zawdzięczamy najpierw Dziadkowi Niceforowi, który prawie sto lat temu zapoczątkował w swoim gospodarstwie uprawę na skalę przemysłową oraz Ojcu Brunonowi, który rozwijał gospodarstwo przez ponad 50 lat.Dzisiaj gospodarujemy łącznie na kilkuset hektarach.

Specjalizujemy się w uprawie i konfekcjonowaniu marchewki, która jest naszym kluczowym produktem. Dla tej produkcji stworzyliśmy i nadal tworzymy zaplecze magazynowe i przetwórcze, inwestujemy w nowy wysoce zmechanizowany park maszynowy. Uruchamiamy także nową linię do mycia i konfekcjonowania warzyw, budujemy kolejne przechowalnie. Wszystko po to, żeby nasze warzywa były zdrowe, smaczne i piękne. Żeby zadowolił najbardziej wymagającego odbiorcę. W swoich gospodarstwach członkowie grupy produkują ponadto ziemniaki jadalne, zboża, rzepak.

Wśród naszych odbiorców są i detaliści, hurtownicy i przetwórcy.

Nasze produkty trafiają do sklepów w całej Polsce, wygrywając konkurencję z innymi producentami. Świetnie radzimy sobie także na rynkach całej Europy. Naszą marchewkę chwalą Rosjanie i Ukraińcy, Węgrzy, Słowacy, Bułgarzy, Chorwaci, Rumuni. Duża część naszej produkcji wędruje też do Niemiec, Francji, Holandii

Sporo inwestujemy w ochronę środowiska. Stosujemy przyjazne środowisku technologie produkcji. Zbudowaliśmy własną oczyszczalnię ścieków. Nasz sprzęt gwarantuje spełnianie najsurowszych norm.

 

Zapraszamy do współpracy

Łukasz i Stanisław Dzida